WFM kuchnie

WFM: Wolsztyńska Fabryka Mebli

Jako autoryzowany dystrybutor produktów marki WFM KUCHNIE jesteśmy przekonani, że proponujemy naszym Klientom sprawdzone rozwiązania w kwestii wyposażenia ich domu. Meble WFM są znane na rynku już od ponad 70 lat, a Wolsztyńska Fabryka Mebli posiada największy zakład produkcyjny w Polsce.

Wolsztyńskie meble kuchenne na wymiar i meble tapicerowane do jadalni to gwarancja wysokiej jakości wykonania, ogromna funkcjonalność i wzornictwo zgodne z europejskimi trendami. W zależności od wyboru produktów z konkretnej kolekcji kuchnia WFM spełni oczekiwania zarówno osób, którym zależy na nowoczesnych meblach, jak i tych, którzy są miłośnikami klasycznych aranżacji.

Cechy WFM:

  • Marka powstała 13 kwietnia 1946 roku.
  • Nowatorskie propozycje kolorów i wzorów.
  • Imponująca szerokość i głębokość asortymentu.
  • Dożywotnia gwarancja producenta podnośników.
  • Szeroki zakres produkcji dostosowany do bardzo wymagającego rynku.
  • Przynależność do Grupy Szynaka Meble w skład której wchodzi 5 zakładów produkcyjnych.

Historia WFM Kuchnie:

1. Producent WFM KUCHNIE to firma z tradycjami, której rozpoczęcie datuje się na 1945 rok.

2. Na początku swojej działalności zakład produkował głównie meble do szkół: biurka, krzesła, ławki czy tablice.

3. Rok później, gdy drewniane hale zastępowano murowanymi, wyposażonymi w nowoczesne ówcześnie maszyny produkcyjne, branża meblarska zaczęła się rozwijać, a wraz z nią również przedsiębiorstwo z siedzibą w Wolsztynie. Dzięki temu pracownicy zakładu rozpoczęli wówczas masową produkcję mebli kuchennych, przy jednoczesnym zwiększeniu zatrudnienia.

4. W 1958 roku fabryka zatrudniała już ponad 900 pracowników, funkcjonując przy tym jako samodzielna jednostka pod nazwą Wolsztyńska Fabryka Mebli (WFM).

5.  Nieustanny rozwój, międzynarodowa współpraca, dążenie do udoskonalania technologii, wykorzystywanie nowych materiałów i coraz większe możliwości produkcyjne sprawiły, że w 1980 roku przedsiębiorstwo eksportowało do 5 krajów europejskich ponad 2 tysiące zestawów mebli kuchennych oraz rozwijało firmowe salony w miastach w Polsce, takich jak Poznań, Warszawa i Kraków. 

6. Obecnie firma znana jest pod nazwą WFM KUCHNIE i należy do grupy meblowej Szynaka Meble. Przedsiębiorstwo jest popularne zarówno w kraju, jak i za granicą. Klienci cenią przede wszystkim umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wartości, na których WFM opiera swoje działania, objawiają się poprzez personalizację oferty, zapewnienie 5-letniej gwarancji na wykonane meble kuchenne oraz innowacyjne rozwiązania i zastosowanie materiałów najwyższej jakości – wszystko po to, by zestawy mebli były praktyczne i niezawodne.

 

Dla kogo meble WFM:

Wybór rozwiązań oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo we współpracy z produktami WFM KUCHNIE jest idealny dla tych osób, które doceniają połączenie wysokojakościowych materiałów z oryginalnym designem i funkcjonalnością na najwyższym poziomie.
Proponujemy nie tylko meble do kuchni, ale również jadalni. Możemy zaprojektować i wykonać kuchnię na wymiar oraz jadalnię, w której znajdą się również komfortowe oraz estetyczne meble tapicerowane. Zagospodarujemy zatem przestrzeń do wspólnego gotowania, spożywania posiłków, a nawet do siedzenia i po prostu rozmawiania…
 

Zobacz ofertę:  WFM