Oferta:
WFM Kuchnie
Moelke Kuchnie

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Wolsztyńskiej Fabryki Mebli, mającej 60-letnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych.

 

Kuchnia w dzisiejszych czasach to dużo więcej niż miejsce gdzie przygotowuje się posiłki. To miejsce, w którym liczy się aranżacja i pięknie, dobrze zaplanowana przestrzeń.. Wierzymy, że każdy może mieć swoją wymarzoną kuchnię – do której wraca się z przyjemnością do domu, która odzwierciedla gusta, dopasowuje się do stylu życia i codziennych potrzeb ! Nasza oferta to innowacyjne rozwiązania, ciekawe wzornictwo, trwałość i bardzo wysoka jakość produkowanych mebli i wykończeń oraz cała gama urządzeń AGD i armatury kuchennej wszystkich renomowanych producentów dostępnych na polskim rynku.

 

O funkcjonalność, ergonomię i estetykę Twojej kuchni zadbają nasi doświadczeni projektanci wnętrz, wyposażeni w profesjonalny program komputerowy.

 

Projektujemy, doradzamy, wyposażamy !!!

 

                                                               

blum

 

Partnerem fabryki w zakresie okuć, prowadnic szuflad i zawiasów jest austriacka firma "Blum". W ofercie proponujemy między innymi system Servo Drive, czyli elektryczne wspomaganie otwierania szuflad.

 

Wymagany flash player

Studio Villa

ul. Szpitalna 18, 60-572 Poznań, tel./fax: 061 843 00 18